cleaning and washing

This section is devoted to professional cleaning and washing. The photos present the results of our work. Our specialty is washing, cleaning and applying fungicide on plaster elevations using specialist preparations as well as washing roofs with chemical products. Our technologies are perfectly customised and we can also choose the right cleaning agent for every surface. We provide washing and cleaning works at heights mainly in Warsaw.

  • Demontaż stropów balkonowych
Mycie i odgrzybianie elewacji domu weselnego Esencja w Piasecznie 11

Mycie i odgrzybianie elewacji to niewątpliwie jedna z naszych specjalności. Jesteśmy w stanie umyć i usunąć różnego rodzaju naloty z każdego rodzaju powierzchni. Stosujemy do tego wysokospecjalistyczną chemię a w momencie impregnacji po naszym umyciu udzielamy gwarancji, że naloty nie pojawią się przez długie lata. Technologia: Naniesienie preparatu biobujczego, mycie ciśnieniowe, impregnacja.

Mycie elewacji szklanych i kamiennych 13

Mycie elewacji szklanych i kamiennych wykonujemy zazwyczaj przy użyciu technik standardowych (mop, zciągaczka). Zadarza się jednak, że stosujemy również wysokowydajne myjki ciśnieniowe z podgrzewaniem wody.

Mycie dachów 7

Mycie i odgrzybianie dachów. Nalot z mchów itp. Działa destrukcyjnie na każdy dach nie wspominając o walorach estetycznych.

Inne zlecenia z zakresu mycia i czyszczenia na wysokości 8

Zlecenia takie jak: Mycie i czyszczenie silosów, konserwacja drewna, mycie obiektów przemysłowych i inne...