O nas…

Jesteśmy zespołem alpinistów przemysłowych (techników dostępu linowego) dla których praca to życiowa pasja!

HANDY to w większości absolwenci szkół średnich i uczelni wyższych o profilu technicznym, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży prac wykonywanych technikami alpinistycznymi zdobywane nie tylko w Polsce ale i za granicą.
Z tego względu najlepiej sprawdzamy się w takich dziedzinach specjalistycznych prac wysokościowych, jak:

Godziny naszej pracy i czas wykonania zlecenia są przez nas zawsze indywidualnie dostosowywane do potrzeb inwestora. Jeśli jest taka potrzeba jesteśmy w stanie pracować w godzinach nocnych, jeśli zaś dla klienta istotny jest krótki termin na wykonanie danego zlecenia możemy pracować po kilkanaście godzin dziennie.

Posiadamy różnego rodzaju dodatkowe uprawnienia i kursy jak np.:

  • [tippy title=”uprawnienia SEP” header=”off”]Uprawnienia G1  D i E (dozoru i eksploatacji) wraz z pomiarami, do 1kV.[/tippy],
  • [tippy title=”gazowe” header=”off”]Uprawnienia G3 D i E (dozoru i eksploatacji).[/tippy],
  • [tippy title=”spawalnicze MMA” header=”off”]Spawanie elektrodą otuloną elementów stalowych.[/tippy],
  • [tippy title=”NDT” header=”off”]Dysponujemy personelem z kursami badań nieniszczących NDT metodami:
    VT – Badania wizualne
    PT – Badania penetracyjne.[/tippy],
  • kursy przecinacza gazowego i kursy obsługi przecinarek plazmowych.

100% załogi HANDY posiada zawsze aktualne badania wysokościowe, kursy BHP a alpiniści zatrudnieni u nas przeszli kursy wykorzystania technik alpinistycznych w pracach wysokościowych. Nasi ludzie pracują zgodnie ze standardami i wytycznymi IRATA i polskiego odpowiednika OTDL, a kwalifikacje i doświadczenie pozwalają nam podjąć się nawet najtrudniejszych i najbardziej odpowiedzialnych zleceń.

Na rynku istniejemy od 2006 roku i przez ten czas udowodniliśmy naszym dotychczasowym kontrahentom, że współpraca z nami to czysta przyjemność! Znaczna większość administratorów, zarządów wspólnot mieszkaniowych, dyrektorów i kierowników ds. administracyjnych, czy technicznych zleciło nam prace wysokościowe których wykonanie zaowocowało stałą współpracą.

Najważniejsze czynniki które kierują nami przy wykonywaniu prac wysokościowych to:

Bezpieczeństwo

– przede wszystkim osób postronnych, prawidłowe oznakowanie terenu, wygrodzenie i zabezpieczenie w postaci obecności pracownika tzw. dołowego jak również bezpieczeństwa przy wykonywaniu zleconych robót pracowników naszej firmy.
Realizujemy to poprzez stosowanie przez naszych ludzi najnowocześniejszego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, przyrządów (np: asekuracyjnych zgodnych z normą EN 353-2, zjazdowych EN-341)
Pracownicy firmy HANDY używają wyłącznie pełnych uprzęży przemysłowych spełniających najbardziej wyśrubowane normy, pracują zawsze w kaskach ochronnych. Posiadamy ubezpieczenie OC.
Dowiedz się więcej…

Jakość i Profesjonalizm

– Przy wykonywaniu zleconych nam prac stosujemy materiały najwyższej jakości (szczegóły po kliknięciu w kategorie menu bocznego działu oferta). Pozwala nam to na udzielenie klientowi dłuższej gwarancji z lepszymi warunkami niż konkurencja. Kupując materiał zawsze u stałych i sprawdzonych dostawców jesteśmy w stanie konkurować również ceną usługi.
Pracujemy elektronarzędziami światowej klasy takimi jak: młoty udarowo-obrotowe Hilti, akumulatorowe młotowiertarki Bosch, przecinarkami plazmowymi zdolnymi przeciąć metal o grubości do 25mm, wciągarkami linowymi, wysokowydajnymi myjkami ciśnieniowymi firmy Karcher.
Stosowanie takiego sprzętu znacznie skraca czas wykonania zlecenia, jak również jest dla nas bardziej ergonomiczne.
W każdym przypadku potencjalny klient dostaje od nas w fazie ofertowej dokładnie rozpisaną technologię wykonania zlecenia wraz z rysunkami, szkicami itp.

Zadowolenie klienta

– Przy wykonywanych przez nas pracach stosujemy instrukcje ITB (Instytut Techniki Budowlanej) i jeśli jest to zdefiniowane przez normy PN-EN to pracujemy według ich wytycznych np: PN-EN ISO 12944-4:2001 (Farby i lakiery – Ochrona przed korozją konstrukcji stalowych za pomocą ochronnych systemów malarskich – Część 4: Rodzaje powierzchni i sposoby przygotowania powierzchni.)
Jako, że pracujemy w miejscach trudno dostępnych, często na dużych wysokościach, jeśli tylko klient sobie tego życzy przygotowywujemy fotodokumentację wykonywanych prac. Dla stałych klientów proponujemy atrakcyjne warunki współpracy, rabaty, a także bardzo szybki czas reakcji.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi działami na naszej stronie www, które pozwolą Państwu lepiej nas poznać. Treść jest dość rozbudowana więc mamy nadzieję, że znajdą Państwo interesujące Was informacje. Oczywiście zachęcamy również do kontaktu telefonicznego, mailowego, lub poprzez formularz na naszej stronie internetowej znajdujący się w dziale kontakt.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy,

Zespół HANDY
Specjalistyczne prace alpinistyczne,
Specjalistyczne prace wysokościowe.