Czym kierujemy się przy wycenach

Prace wysokościowe którymi się zajmujemy bez wątpienia są pracami specjalistycznymi.
Przeprowadzamy je na obiektach o różnej specyfice z różnym stopniem trudności dostępu do miejsca przeprowadzania prac. Dodatkowo często występują różnego rodzaju inne utrudnienia. Z wymienionych powyżej przyczyn nie jesteśmy w stanie stworzyć sztywnego cennika a jedynie ramowy. W cenniku uwzględniliśmy podstawowe informacje które mamy nadzieję przybliżą Państwu wgląd ile może kosztować wykonana przez nas usługa a ofertę handlową jesteśmy w stanie przedstawić po wizji lokalnej na obiekcie.

Dodatkowo koszt robocizny wzrasta w przypadkach:

 • wysokości na jakiej wykonywana jest nasza praca
  (czas wejścia na obiekt np.: komin przemysłowy, czas przygotowania miejsca pracy np. wciągnięcie materiałów),
 • trudności w dostępie
  (dostęp budowlany jest tańszy od linowego),
 • jeśli mamy ograniczony czas na wykonanie zlecenia np. prace interwencyjne gdzie liczy się szybkość reakcji (praca w godzinach nocnych lub dłużej niż 10h dziennie jest droższa od normatywnej),
 • stosowanej technologii a co za tym idzie dłuższej gwarancji,
 • dodatkowych utrudnień wynikających ze specyfiki danego obiektu.

Chcielibyśmy również poinformować Państwa, że wycena prac jest całkowicie bezpłatna a w porównaniu do konkurencji zawiera oprócz standardowych pozycji:

 • pełen kosztorys materiałowy który uwzględnia:
  producenta, rodzaj, nazwę materiału,
  cenę z odpowiednim rabatem,
  zużycie,
 • technologie wykonania zlecenia która zawiera:
  dokładny opis wykonania z podziałem na etapy,
  czas trwania danego etapu ,
  użyte materiały w danym etapie.

Staramy się dopasowywać stosowane materiały i technologie do potrzeb inwestora i łącznej kwoty jaką jest w stanie wydać na dane zlecenie, dlatego zazwyczaj przygotowywujemy co najmniej dwie oferty uwzględniające słabszą, tańszą z krótszym okresem gwarancyjnym i lepszą, droższą ale za to z dużo dłuższą gwarancją.
Okresy gwarancyjne zawarte w umowach, przy dopracowanych przez nas, do najdrobniejszych szczegółów sposobach wykonania zleconych nam prac, są dłuższe od proponowanych przez konkurencyjne firmy. Dzieje się tak dlatego, że każdy z członków naszej ekipy jest nastawiony wyłącznie na cele stawiane przez nas wszystkich, a do jednych z najważniejszych należy zadowolenie klienta. Realizujemy to poprzez wykonywanie z ponadprzeciętną dokładnością nawet najdrobniejszych szczegółów w pracy jak zagruntowanie czy oczyszczenie powierzchni. Do tego dochodzi analizowanie starych sprawdzonych technologii z zastosowaniem nowych materiałów.

Wychodzimy z założenia, że jeden zadowolony klient to dziesięciu potencjalnych!